‼️‼️‼️TARGOWISKO 23.04 – WAŻNA INFORMACJA DLA HANDLUJĄCYCH‼️‼️‼️

📣📣📣 W związku z wprowadzonym przez Rząd planem stopniowego „odmrażania” gospodarki oraz bardzo odpowiedzialnym zachowywaniem się Klientów i Sprzedawców wraz z Gmina Warta podjęliśmy decyzję o wydzieleniu dodatkowych miejsce handlowych na targowisku przy ulicy Kaliskiej 💪

I tak plac przy ulicy Kaliskiej został częściowo powiększony dzięki czemu udało się wygospodarować, aż 28 dodatkowych miejsc. Ich łączna liczba, jeśli chodzi o targowisko przy ulicy Kaliskiej wynosi 74 miejsca!

Zamieszczamy grafikę prezentującą schemat targowiska. Na schemacie widać, które miejsca są już zajęte (oznaczone literką „Z”), a które wolne (oznaczone literką „W”).

⚠️⚠️⚠️Osoby zainteresowane „rezerwacją” miejsca na czwartkowy targ proszone są o wysłanie wiadomości e-mail na adres: dyrektor@zgkimwarta.pl i podaniu w niej swoich danych osobowych oraz asortymentu, którym chce handlować. Przypominamy, że w chwili obecnej dopuszczamy handel produktami spożywczymi, nasionami, sadzonkami, etc.
W treści wiadomości proszę również podać numer boksu, który Państwa interesuje, jeżeli nadal będzie on wolny zostanie Państwu przypisany, jeśli natomiast będzie już zajęty przypiszemy kolejny najbliższy, Otrzymają Państwo również informację zwrotną o przyjęciu zgłoszenia i przypisanym miejscu.

‼️‼️‼️PRZY „REZERWACJI” MIEJSC DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ ‼️‼️‼️

Liczymy, że nowe, dodatkowe miejsca umożliwią handel wszystkim zainteresowanym 😃

‼️Przypominamy również o obowiązujących obostrzeniach w przemieszczaniu się – nadal obowiązuje zakrycie ust i nosa 😷, a także poddawanie się dezynfekcji rąk przy wejściu na targowisko👩‍⚕️ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *