‼️‼️🎉📣TARGOWISKO RUSZA PEŁNĄ PARĄ🎉📣‼️‼️

Wczorajszy dzień targowy po raz kolejny dostarczył nam dowodów na odpowiedzialne zachowanie zarówno ze strony Kupujących, jak i Sprzedających. Wszyscy, bezwzględnie stosowali się do obostrzeń – mieli zakryte usta i nos, poddawali się dezynfekcji rąk i zachowywali bezpieczne odległości od współuczestników targowiska 👏👏👏

⚠️Mając powyższe na uwadze, a także dostrzegając potrzebę pomocy handlującym produktami innymi, niż spożywcze i rolnicze, wspólnie z Gmina Warta podjęliśmy decyzję o całkowitym otwarciu Targowiska Miejskiego, oczywiście dalej w poszanowaniu i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa ⚠️

W związku z powyższym od najbliższego czwartku (14.05.2020) rynek będzie czynny dla handlujących całym asortymentem produktów (odzież, meble, pasze, sadzonki, chemia gospodarcza, zabawki, artykułu przemysłowe, etc.)
Najistotniejsze zmiany, które będą miały miejsce od najbliższego czwartku:
1. Targowisko swoją powierzchnią będzie obejmować cały teren – tak jak przed pandemią.
2. Miejsce dla artykułów spożywczych wydzielone będzie na targowisku „Mój Rynek” przy ulic Kaszyńskiego. Sprzedawców, którzy w swoim asortymencie mają artykuły spożywcze – warzywa, owoce, pieczywo, mięso, wędliny, a którzy do tej pory nie mieli miejsca na Targowisku „Mój Rynek” prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 43 8294 169, celem przydzielenia miejsca.
3. Powrót na stanowiska z rezerwacją sprzed pandemii nie dotyczy handlujących artykułami spożywczymi (warzywa, owoce, wędliny, pieczywo, ryby), którzy w 2019 roku zostali czasowo przeniesieni z miejsc przy stacji benzynowej w związku z modernizacją tego fragmentu targowiska. Dla osób tych wygospodarowane są miejska na zmodernizowanym targowisku „Mój Rynek”.
4. Pozostały asortyment będzie sprzedawany na placu przy ulicach: Kaliskiej, Zachodniej i Kościuszki.
5. Rezerwacje miejsc i „boksy”, które obowiązywały w okresie od 16 kwietnia br. tracą swoją aktualność.
6. Obowiązują rezerwacje i miejsca z okresu przed pandemią.
7. Zgodnie z decyzją Burmistrza Warty oraz Rady Miejskiej w Warcie podmioty gospodarcze, które zarejestrowane są na terenie Gminy Warta są zwolnione z opłaty rezerwacyjnej na okres całego drugiego kwartału – opłacać będą jedynie opłatę targową.
8. Handlujący z poza terenu Gminy Warta, którzy mieli opłaconą rezerwację za cały pierwszy kwartał, w tym za dni 19 i 26 marca, gdy targowisko było zamknięte w ramach rozliczenia będą zwolnieni z opłaty rezerwacyjnej w dniach 14 i 21 maja.
9. Handlujący z poza terenu Gminy, którzy będą chcieli dalej kontynuować rezerwacje miejsc sprzed pandemii zobowiązani są, by do końca miesiąca maja br. wnieść opłatę za dni 29 maja, 4, 11, 18, 25 czerwca w łącznej kwocie 38 zł brutto
10. Handlujący artykułami spożywczymi na terenie targowiska „Mój Rynek” nie płacą opłaty rezerwacyjnej, a jedynie opłatę targową.
11. Wyznaczonych będzie 8 wejść i wyjść, na których ustawieni pracownicy Zakładu wraz druhami Osp Warta. będą przeprowadzać dezynfekcję rąk osób i kontrolować, czy osoby wchodzące na teren targowiska mają zasłonięte usta i nos.
12. Wejścia i wyjścia będą zlokalizowane w następujących miejscach:
a) dla targowiska „Mój Rynek” przewidujemy trzy wejścia/wyjścia przy ulicy Zachodniej (brama) i Kaliskiej (furtka) i przy ulicy Kaszyńskiego (brama),
b) dla „Dużego Targowiska” przewidujemy 5 wejść/wyjść: dwa przy ulicy Zachodniej, dwa przy ulicy Kościuszki oraz jedno przy ulicy Kaliskiej.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe odpowiedzialne zachowanie z Państwa strony i głęboko wierzymy, że otwarcie targowiska dla całej lokalizacji i całego asortymentu jeszcze bardziej zmotywuje nas wszystkich do samokontroli i dbania o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników targowiska.

Kupującym już teraz życzymy udanych zakupów, a Sprzedającym satysfakcjonujących zysków 🙂 👌🛒

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *